Úvod » Žyla Cup 2010 » Komentáře

OTROKÁŘI - PRAGUE ZOOMEN 8:5 (3:2)

publikováno 13.10.2010 (aktualizováno 25.05.2011)

NEPOČETNÝ SOUPEŘ PO PŮLI SMÁZNUT

Zoomeni, jenž s námi před tímto kolem sdíleli 5. a 6. místo se shodným ziskem 25 bodů, patří k jedněm z našich častějších soupeřů. Utkali jsme se s nimi celkem 5x s bilancí čtyř výher a jediné porážky. Právě jarní nazdar 3:5 bylo nutno odčinit. Případná prohra by vzhledem k nabitému středu tabulky přinesla nepříjemné komplikace. Soupeř nám ale utkání hodně usnadnil počtem svých borců, jelikož neměl nikoho na střídání. U nás chyběl do konce jara vyřízený Dragula a Frankie stojící za červenou kartu z minulého zápasu s 1. FC Vršovicemi.

Komentář bude oproti předchozím značně zkrácen z důvodu, že jsem první půli neviděl celou a že mi góly ze druhé půle celkem splývají. Zápas jsme začali s Pýchym v bráně, jelikož Johny nestíhal z práce, čehož Zoomeni dokázali využít z akce, kdy se bavil s Brenym a dostal gól z nulového úhlu na zadní tyč. V té době jsme však vedli již 3:1. Po změně stran se nám povedlo sérií čtyř gólů utéct až na 7:2. Vynikal zejména Orýs, jenž vsítil hattrick. Další góly přidali Orel, Daubinho a do dnešního dne střelecky se trápící Dukin. Od stavu 7:2 jsme značně polevili a soupeř nejprve vymetli nechytatelně šibenici a následně si Orýs po přihrávce Dukina dal ukázkového vlastnece. Mureck poté zvýšil nadvakrát na 8:4, nicméně poslední slovo měli Zoomeni, jenž na třikrát protlačili míč do branky.

Dnešní výkon poznamenal fakt, že soupeř neměl na střídání, jinak bychom hráli určitě zodpovědněji odzadu. Nicméně výhra se počítá a tabulkou stále stoupáme vzhůru. Příště vyzveme Chemiky, kteří jsou aktuálně na 2. pozici.

Sestava a góly:  Bob, Daubinho (1), Dukin (1), Johny, Mureck (1), Orel (1), Orýs (3), Píchy