Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

XXI. KOLO – 13.11.2013 SPORTING 2000 – OTROKÁŘI 4:11 (1:2)

publikováno 13.11.2013 (aktualizováno 16.01.2014)

DAUBINHOVA VÝPOMOC

Jsme čestní a hrajeme futsal pro radost. Proto jsme vyslyšeli prosby soupeře a počkali na jednoho hráče, aby byli komplet, skoro patnáct minut. Proto také jistě pozornému divákovi neušel výrazný rozdíl mezi brankami vstřelenými na obou stranách v první a ve druhé půli, která se hrála již klasických cca 22,5 minuty. Z uvedeného je zřejmé, že soupeř hrál bez střídání, v OTRO-týmu se na jeden zápas vrátil do kádru Daubinho. Ač byl jeho start avizován, byl na něj zvědavý jediný divák - Zelenina Zdeněk Kozák. Zvláště zarážející je nepřítomnost jeho bratra, který zřejmě stále v období velké fascinace (viz MUDr. Plzák) dal přednost loži a nové partnerce, se kterou ho to dosud nepřestalo bavit a to ani na úkor zeměpisu. Za čárou naopak nechyběl zraněný Ferri, který se projevuje jako čím dál větší OTRO-srdcař a na konci zápasu plaše nakukoval na dění na hřišti ex-Otrokář Rozmajzl, který si byl vyzvednout Daubinha.

Daubinhovi to zpočátku moc nešlo, míč mu překážel, létal při střelách nad, ale postupně si zvykl a přispěl dvěma kusy. Střelecky však zazářili OTRO-stálice Mureck a Dukin, oba se trefili 4x. Soupeř se snažil, seč mohl, ale bez hráčů na střídání neměl šanci to uběhat. V plné sile bychom s nimi měli zřejmě mnohem více práce, než jak napovídá na první pohled jednoznačný výsledek, naštěstí jsme to nemuseli zjišťovat. Před posledním kolem trůníme na druhém místě a k definitivě postupu stačí příště urvat bod. Zalito v Kozlovně.

Branky Otrokářů: Kříž 4, Marek 4, Daubner J. 2, Hynek,

Diváci: 1 (Kozák),

OTRO-sestava: Mleziva – Kosík + Hynek + Kříž – Marek + Orlowski + Daubner J.,

Neúčast: Bílý, Kolský, Pícha, Pochobradský.