Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

XVI. KOLO – 9.10.2013 OTROKÁŘI - GALACTICOS 17:0 (9:0)

publikováno 09.10.2013

PŘEKONÁNÍ HISTORICKÉHO MILNÍKU

Obvyklý gólman soupeře Bob zaslal Frankiemu před utkáním mnohovýznamnou SMS zprávu s tím, že nás dnes čeká překvapení a zda se ho bojíme. No, nakonec byl asi překvapen soupeř. Na jaře jsme ztuha zvítězili 4:1, dnes jakoby Galacticos hráli futsal prvně v životě – naivita při bránění, nesehranost, chabý gólman atd. Škoda, že takový výpadek postihl jinak sympatického soupeře, avšak Otrokáři hrají za všech okolnost a proti komukoli naplno a tak nebylo důvodu nikoho šetřit. Pytel s góly se začal trhat hned od úvodní minuty. Otrokáři si vytvářeli šanci za šancí a neomylně zakončovali. Poločas 9:0 znamenal dnes překonání prvního rekordu – nejvyšší poločasové výhry (dosud 7:0 s týmem DATIS dne 4.5.2011). A v půli to vypadalo i na zlomení rekordu z října roku 2004 v rámci nejvýraznějšího vítězného skóre, kdy jsme povalili tým SC Radio výsledkem 18:2, byť pravda, soupeř odehrál většinu utkání se třemi hráči a brankářem v poli. A jelikož se po půli OTRO-mašina nezadřela, rekord vskutku padl – 17:0. Nejvíce se na něm podílel Dejv Pochobradský se šesti kusy a třinácti plus/mínus body. Ostatní však rovněž nijak nezaostávali. Netrefili se jen Frankie a v bráně nastoupivší Píchy. Vzhledem k tomu, že třetí tým tabulky Dělníci Fotbalu prohrál, zvýšili jsme na druhém místě odstup na pět bodů. P.S. Oním v úvodu zmiňovaným překvapením byl start Boba-soupeře v obraně, což se na výsledku nepochybně výrazně podepsalo – nikoli snad jeho neumem v poli, ale absencí v bráně …..

Branky Otrokářů: Pochobradský 6, Marek 3, Orlowski 3, Kolský 2, Kříž 2, Hynek,

Diváci: 0,

OTRO-sestava: Pícha - Pochobradský + Kosík + Hynek + Kříž - Kolský + Marek + Orlowski,

Neúčast: Mleziva, Bílý,