Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

XV. KOLO – 2.10.2013 DĚLNÍCI FOTBALU - OTROKÁŘI 1:8 (0:5)

publikováno 02.10.2013

DALŠÍ DOUBLE STOVKAŘ !!

Jako vejce vejci podobnost s minulým utkáním s Modřany. Opět souboj s druhým týmem tabulky (Otrokáři třetí), opět rychlé vedení a opět tři body včetně výrazného rozdílu ve skóre. Než se sympatičtí chlapíci z Dělníků stačili rozkoukat, už to bylo 4:0. To se nenasytný Orel absentující v předchozích třech podzimních utkáních, třikrát vrhl do gólového zakončení většinou přetlačením soupeře v brankovišti při zakončení. Těmito čtyřmi góly zkompletoval svou padesátku OTRO-gólů. Dělníci sice nehráli špatně, ale nestíhali, takže se poločasové skóre ustálilo na pěti kusech bez banánového inkasa do OTRO-brány. Po půli se dočkal historického mezníku Bob, když vsítil svůj jubilejní stý gól v OTRO-dresu !!! Stal se tak čtvrtým Otrokářem v historii, který docílil jak 100 startů, tak 100 gólů. Po delší době větší divácké osazenstvo (Sedy, Jindra, Dauby P). Soupeř po utkání odtušil, že bychom měli rychle vysmahnout zpět do druhé divize, neboť příliš kvalitními výkony narušujeme průměrnost třetí divize. K dotazu, zda jdou s námi, mlčeli …. Pijatika v Kozlovně střídmá, byť hodně zelená (Frankie svátek, Bob stý kus atd).

Branky Otrokářů: Orlowski 4, Marek 2, Hynek, Pochobradský,

Diváci: 3 (Daubner P., Hájek, Sedláček),

OTRO-sestava: Mleziva - Kosík + Hynek + Kříž + Pochobradský - Kolský + Orlowski + Marek,

Neúčast: Pícha, Bílý,