Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

XIV. KOLO – 25.9.2013 OTROKÁŘI – RSC MODŘANY 9:1 (4:0)

publikováno 25.09.2013

SFOUKLÁ SVÍČKA

Význačný zápas. Lámal se chleba, zda budeme s to soupeřit s nejlepšími o postup anebo se nám bodově utrhnou a budeme v loji. V tabulce druhé Modřany s třemi kusy na střídání, OTRO-soubor taktéž. Dnes to byl doslova uragán. Rychlý pohyb s míčem i bez něj, rychlá přechodová fáze, rychlé zakončení. Po půli 4:0 a nebylo v zásadě co řešit. Modřanští nestíhali zachycovat brejky ani výměny míče. Sice se jim po půli podařilo snížit na 1:4, ale vzápětí inkasovali další banán a odpadli docela. Hattrickem se tentokrát blýskl Ferri, u kterého hrozilo před utkáním, že jej do hry nepustí kotník. Proměnil s přehledem rovněž penaltu za faul na vlastní osobu. Jedním kusem se blýskl i goalie Honza, který umně překopl celé hřiště po vyběhnutí brankáře soupeře příliš hluboko do pole. Z útočného výletu goalieho modřanských padl také jediný gól do OTRO-sítě, když se mu až příliš otevřel prostor a neomylně našel volného skóraře u lajny. Opět bez diváků, kteří po třech podzimních zápasech poctili Otrokáře jedinou návštěvou, byť měli možnost shlédnout tři výhry. Soupeř jako vždy slušný, udělená žlutá karta za faul vyplynula ze hry, její udělení bylo i přes drobné protesty namístě a oslabení protivníka jsme potrestali jedním kusem. Prostě sfoukli jsme je dnes letošním nejlepším OTRO-výkonem jako svíčku.

Branky Otrokářů: Kolský 3, Marek 2, Pícha 2, Pochobradský, Mleziva,

Diváci: 0,

OTRO-sestava: Mleziva - Pícha + Kosík + Hynek + Pochobradský - Kolský + Marek + Kříž,

Neúčast: Bílý, Orlowski,