Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

IX. KOLO – 12.6.2013 SK PATIČKA – OTROKÁŘI 4:3 (2:2)

publikováno 12.06.2013 (aktualizováno 15.06.2013)

JAK BY ŘEKL JOHNY: NA TYHLE NEUMÍME

Soupeř se po úvodních kolech zvedá a dnes jsme mu měli přistřihnout křídla. Bohužel, nestalo se a OTRO-bilance ve III. divizi – pouhých šest výher a tři porážky, je tristní. Jak k tomu dnes došlo: Sestava téměř kompletní vyjma zraněného goalieho Jena Mlezivy. Ferri po nemoci a dvouzápasové absenci, Dukin již v mnohem lepším zdravotním rozpoložení po problémech s třísly. První trefu zařídili Otrokáři a šlo o letošní první gól Murecka, který se prosadil z předbrankového prostoru. Soupeř však záhy srovnal, když „zaúřadoval“ Píchy, který propustil střelu téměř z půlky hřiště, což se rozhodně pouštět nesmí. OTRO-borci měli v těchto fázích více ze hry i několik významných šancí. Bohužel tak jako Mureck zaperlil při gólu na 1:0, pochybil při prvním vedení Patičky. Chybně zpracoval jako poslední příhru, míč mu uskočil a soupeř v brejku nezaváhal. Ještě do půle však srovnal dnes jinak průměrný Ferri - střelou téměř od pomyslného rohového praporku odrazem o vnitřní tyč. Po půli šli do vedení znovu Otrokáři, když se prosadil Orýs, pak se však v obranné fázi vyskytly další chyby a soupeř je dvakrát ztrestal, zatímco šance na opačné straně nebyly využity. Nejprve po dalším přečíslení dva proti jednomu umístil neomylně do vlastní klece Frankie a po mizerně zahraném rohovém kopu Ferrim, který nabídl Mureckovi špeka, zaúřadoval tento večer třígólový (hráč nikoli červ) Roztočil v sólo nájezdu na Píchyho. Závěrečná cca pětiminutová zteč byla pasivní, neplodná a neúspěšná. Pokles na 6. místo v tabulce, byť s minimálním odstupem tří bodů na druhý flek. Pro nezainteresovaného diváka pěkný zápas nahoru – dolů, s vysokým nasazením. Prostě dalo se na to koukat, ale výsledkově to stálo za prd, aspoň bod to chtělo. Prostě jak to vždy před utkáním s tímto soupeřem zdůrazňuje Johny: „Patička na nás umí zahrát“.

Branky Otrokářů: Marek, Bílý, Kolský,

Diváci:  0 (nikdo),

OTRO-sestava: Pícha – Pochobradský + Kosík + Hynek + Kříž – Marek + Bílý + Orlowski + Kolský,

Neúčast: Mleziva,