Úvod » Žyla Cup 2013 » Komentáře

II. KOLO - 24.4.2013 OTROKÁŘI – LOPTOŠI 3:6 (3:3)

publikováno 24.04.2013 (aktualizováno 26.04.2013)

I HLEMÝŽĎ JE RYCHLEJŠÍ

Nepovedené OTRO-utkání vyznačující se sérií hrubých chyb při bránění. Otrokáři se snažili ztéci sevřenou obranu a Loptoši v protiútocích vesměs z přečíslení trestali. Při vedení soupeře 1:3 jsme sice do půle srovnali na 3:3 a zdálo se, že ve druhé půli najedeme na scénář z minulého utkání, avšak chyby se opakovaly a soupeř zaslouženě gólově odskakoval. V pohodě nebyl tentokrát ani OTRO-goalie Jan.

Loptoši o sobě perfektně věděli, byli individuálně zdatní jak směrem dopředu, tak dozadu a neměli téměř žádné mezery v obraně. V soubojích jeden na jednoho přes ně téměř nešlo přejít. Je vidět, že mají klecový prostor v krvi. Ač byl velmi sympatický jejich herní projev, o to větší zklamání a kokotství vyvěralo z jejich chování při přerušeních. Prozatím jsme za 11 let, co Žylu hrajeme nezaznamenali soupeře, který by chodil pro míče schválně tak pomalu, že by jej rychlostí předčila želva i hlemýžď. Ať žije amátérský fotbal, jehož hlavním smyslem je sizaběhat na žízeň ! S tím běžte laskavě do prdele hoši anebo zpátky do Čobolova.

Branky Otrokářů: Bílý 2, Kolský,

Diváci: 1 (Sedláček),
OTRO-sestava: Mleziva - Pícha + Marek + Kříž - Kosík + Hynek + Kolský + Bílý,
Neúčast: Pochobradský, Orlowski,